Left Side Event

Uluslararası 7.Ankara Günleri Sanat Etkinlikleri

ULUSLARARASI 7.ANKARA GÜNLERİ SANAT ETKİNLİKLERİ

Yıllardır Vakfımız tarafından düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivali ve Ankara Fotoğraf Günleri'nde iş birliği yaptığımız Fotoğraf Sanatı Kurumu'nun 25. Yıl'ını ve bugünlere gelmelerini sağlayan başta başkanları Sami Türkay olmak üzere, üretken tüm fotoğrafa gönül vermiş üyelerini kutluyoruz. 

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı olarak Fotoğraf Sanatı Kurumu'nun 25. Yıl Kutlamaları ve Uluslararası 7. Ankara Fotoğraf Günleri programında ilk yıllarda olduğu gibi bir Açılış Konseri ve Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu'nun özel gösterisi ile birlikte kutlamaların bir parçası olmaktan mutluluk duyuyoruz.

25 Aralık Çarşamba akşamı saat 19.00'da Çankaya Belediyesi Çağdaş Sanatlar Merkezi'nde etkinliklerin açılış töreninde Vakfımız adına konser verecek tenor Tayfun Ünver, tenor Murat Çağlar Sungur ve piyanist Cihan Ceylan'na destekleri için teşekkür ediyoruz.  

Etkinliklerin kapanışını Gülüm Pekcan Şimşir, Defne Üstünkaya, Güleda Abacıoğlu, Zeynep Öksüz ve Hacı veli Kurt'tan oluşan Gülüm Pekcan Dans Tiyatrosu 29 Aralık 2019 Pazar günü aynı salonda saat 17.00'de gerçekleşecek gösterileri ile yapacak. 

Halka açık ve ücretsiz etkinlikler ve Fotoğraf günleri programı için www.fsk.org.tr