Left Side Event

Igudesman & Joo

IGUDESMAN & JOO

Play It Again / Bi’Daha Bi’Daha!

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı tarafından düzenlenen, Videoları Youtube’da milyonlarca kez izlenen, klasik müziği gençlerle ve büyük kitlelerle buluşturan Igudesman & Joo Türkiye’de ilk kez seslendirecekleri “Play It Again/Tekrar Çal” şovları ile 21 Ekim’de saat 20.00’da Bilkent Konser salonu’nda müzik severler ile buluşuyor.

Konserlerin en sevilen bölümlerinden biri de finaldeki “bis”ler değil midir? O zaman neden bir konser boyunca “bis/encore”lar olmasın? “Play It Again/ Tekrar Çal”, Igudesman & Joo’nun, A Little Nightmare Music ve AND NOW MOZART gösterilerinden sonra üçüncü çift kişilik konser gösterisi olan Play It Again dinleyiciler için bambaşka bir konser dinletisi deneyimi yaşatıyor, dinleyicilerin isteklerini dikkate alarak onlara isteklerinden daha fazlasını sunuyor..

Dünyanın en önemli konser salonlarından onbinlerce kişilik stadyumlara kadar konser verdiği her yeri klasik müzik dinleyicileriyle doldurmayı başaran Igudesman & Joo, alışık olduğunuzun dışında bir konser deneyimi sunuyor. İngiltere’deki Yehudi Menuhin Okulu’nda müzik eğitimleri sırasında yolları kesişen ikili, yeteneklerini sergileyebildikleri farklı sahne şovları ile dinleyiciyi büyülüyor. Şimdiye kadar New York Filarmoni Orkestrası’ndan Londra Filarmoni’ye, Zürih Tonhalle Orkestrası’ndan L.A Filarmoni Orkestrası’na önde gelen senfoni orkestraları ile konserler veren ikili, enstrümanlarında ulaştıkları başarı ile baş döndürürken, bu yeteneklerini klasik müziği daha geniş kitlelere sevdirmeyi kendilerine amaç edinmişlerdir.

Herkesin keyifle izleyebileceği Igudesman & Joo Play It Again / Bi’Daha Bi’Daha! biletleri biletinial.com’da. 

      21 Ekim Cuma                          

     20:00        

 Bilkent Konser Salonu