Left Side Event

Festival Sponsorlar

Ankaralı Sanatseverler

Uluslararası Ankara Müzik Festivali İle Özlem Giderdi

Sevda-Cenap And Müzik Vakfı’nca organize edilmeye başlanan ve 36 yıldır aralıksız azimle ve fedakarlıkla hazırlanan  başkentin en uzun soluklu etkinliği Uluslararası Ankara Müzik Festivali Cumhuriyetimizin 100. Yılında üç yıllık bir aradan sonra 4-28 Nisan 2023 tarihleri arasında 37.kez sanatseverlerle depremzedeler yararına buluştu ve özlem giderdi.

37.Uluslararası Ankara Müzik Festivali’ne destekte bulunan Onur Üyelerimiz Kavaklıdere Şirketler Grubu, Koç Holding ve Sabancı Vakfı’na, katkı sağlayan bakanlıklarımız T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı ve T.C. Milli Eğitim Bakanlığı’na, kurum ve kuruluşlar Ankara Büyükşehir Belediyesi, Ankara Ticaret Odası, Ankara Valiliği, Bilkent Üniversitesi, Çanakaya Belediyesi, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı, Karşıyaka Belediyesi, Opera Bale Genel Müdürlüğü’ne,  etkinlik sponsoru İstanbul 2023 Dünya Koro Müziği Sempozyomu’na, dış ülke temsilcilikleri Çekya Kültür Bakanlığı, Hırvatistan Büyükelçiliği, Çek Büyükelçiliği, Ankara İtalyan Büyükelçiliği’ne, ayni katkı sponsorlarımız Bayındır Sağlık Grubu, Bektaşlar Turizm Ticaret Nakliyat A.Ş., Onur Sanat’a, medya sponsorlarımız Ankara Life, Arkadaş, Cumhuriyet Gazatesi, Kültür Sanat Haritası, Radyo ODTÜ, Sabah Gazetesi, Sanattan Yansımalar’a, Ulaşım sponsorumuz Bektaşlar Turizm Ticaret Nakliyat A.Ş.’ye ve bilet satın alarak bireysel katkılarını esirgemeyen tüm Festival izleyicileri’ne teşekkürlerimizi sunarız.

Sanatın var olması gerekliliği ile sorumluluktan vazgeçilmeksizin her yıl düzenli olarak düzenlenen Uluslararası Ankara Müzik Festivalimizin 38.yılında buluşmak dileğiyle.